• Základná škola pre žiakov s autizmom

• Oznámenie

Z á p i s do Základnej školy pre žiakov s autizmom, Vojenská 13, Košice sa  na školský rok 2024/2025 z kapacitných dôvodov nebude realizovať.

V školskom roku 2024/2025 má byť od 1. septembra 2024 do sieti škôl zaradená nová štátna Základná škola pre žiakov s autizmom na Odborárskej ulici č.2 v Košiciach.

Jej zriaďovateľom bude Regionálny úrad školskej správy v Košiciach. Všetky Prihlášky na vzdelávanie v základnej škole v školskom roku 2024/2025 doteraz zaslané na adresu Spojenej školy, Vojenská 13, Košice, ak nám dáte svoj súhlas, budú zaslané na riaditeľstvo Spojenej školy, Odborárska 2, Košice.

Za pochopenie ďakujeme.